Jouw bestuur

andre-aerts-website

Voorzitter:
André Aerts (0484/482886)
Andre.Aerts@hamok.be

jos-thijs

Ondervoorzitter:
Jos Thys (011/421097)
Jos.Thys@hamok.be

georges-deferme-186x300

Materiaal:
Georges Deferme (0494/604299)
Georges.Deferme@hamok.be

pascal

Secretaris – Intern:
Pascal Mylle (0485/419438)
Pascal.Mylle@hamok.be
VVO: Ploegencommissie

fernand

Secretaris – Lidgeld:
Fernand Scheelen (011/345575)
Fernand.Scheelen@hamok.be
Rekeningnummer: BE84 7795 9196 4459

an verberne

Schatbewaarder / Kantine:
An Verberne (0476/755895)
An.Verberne@hamok.be
Rekeningnummer: BE68 4581 0482 3134

danielle

Inschrijvingen:
Daniëlle Nolens (011/734453)
Dominique.Schutjes@hamok.be
Rekeningnummer: BE71 7350 2279 3469

bart mellebeek

Public Relations / Uitrusting:
Bart Mellebeek (011/391397)
Bart.Mellebeek@hamok.be

bart herremans

Wedstrijdsecretariaat:
Bart Herremans (011/760455)
Bart.Herremans@hamok.be

wim hoekx

Clubblad – sportief  :
Wim Hoekx (011/552440)
Wim.Hoekx@hamok.be
BVOS: stand regelmatigheidscriterium

 luc bouve

Wedstrijdcoördinatie:
Luc Bouve (0473/930069)
Luc.Bouve@hamok.be

ronny timmers

Informatica:
Ronny Timmers ( 0479/200967)
Ronny.Timmers@hamok.be
VVO: Sport- & Kaartencommissie
BVOS: Technische commissie

Dries


Jeugd- & Elitewerking:
Dries van der Kleij (0473/980548)
Dries.vanderkleij@hamok.be

luc melis

Lid:
Luc Melis (014/816202)
Luc.Melis@hamok.be
VVO: Sport- & Kaartencommissie

Frederik met twee oren

Lid:
Frederik Meynen frederik.meynen@hamok.be
VVO: Raad van Bestuur
 

tuur

Ere-secretaris:
Tuur Cloostermans (011/343880)
Tuur.Cloostermans@hamok.be